Slim Beauty – Bezprzewodowy peeling kawitacyjny ultradźwiękowy do głębokiego oczyszczania twarzy, liftingu i mikromasażu

 

Kawitacja to urządzenie ultradźwiękowe przeznaczone do głębokiego oczyszczania skóry, liftingu oraz mikromasażu. Zabiegi kosmetyczne, takie jak peeling kawitacyjny należą do najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Dzięki Slim Beauty – peeling kawitacyjny :slim-beauty-kawitacja-
– zrobisz profesjonalny peeling
– oczyścisz, nawilżysz i odżywisz cerę
– zredukujesz zmarszczki
– wtłoczysz ampułkę
– wyleczysz trądzik

Zastosowanie:
Bardzo popularny zabieg dostępny w większości gabinetów kosmetycznych polegający na bezbolesnym, głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii. Peeling kawitacyjny to dużo skuteczniejsza metoda, niż powszechnie stosowane peelingi. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, ma działanie dezynfekujące. Zabieg ten z powodzeniem może być stosowany w domu zgodnie ze wskazaniami znajdującymi się poniżej:

 

Typ skóry Czas zabiegu Częstotliwość zabiegów
Przetłuszczająca

Sucha

Wrażliwa

Z przebarwieniami

Głębokie zmarszczk

5-10min

3-5min

3-5min

5-10min

5-10min

dwa razy dziennie

co dwa dni

co dwa dni

co dwa dni

codziennie

 

Oczyszczanie kawitacyjne powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania (peelingu) jest gładka cera, skóra staje się delikatna w dotyku, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane, a tym samym zniszczone).Skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które zniknie po kilku minutach.
Wtłaczanie preparatów oraz mikromasaż
Oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogacone jest o mikromasaż, który poprawia cyrkulację krwi i dotlenianie komórkowe, pobudza aktywność komórkową oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Oczyszcza pory i wygładza skórę, wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę. Ta faza zabiegu powoduje przenikanie substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych do głębiej położonych warstw skóry. Mamy tu do czynienia z nawilżaniem wewnętrznym, spowodowanym sprężaniem i rozprężaniem struktur komórkowych. To działanie wywołuje poprawę mikrokrążenia i aktywację pompy sodowo-potasowej, która przyśpiesza wszystkie procesy odnowy komórkowej, poprzez zaopatrzenie komórek w tlen i substancje odżywcze oraz doprowadzenie wody do najgłębiej położonych warstw skóry.